👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ایمنی فردی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ایمنی فردی

دانلود فایل پاورپوینت ایمنی فردی ،در حجم 39 اسلاید قابل ویرایش

مشخصات فایل

تعداد صفحات

39

حجم

0/310 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت ایمنی فردی ،در حجم 39 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

یكی از مشكلات صنایع بالاخص در كشورهای در حال توسعه ، مشكلات ایمنی و بهداشتی پرسنل شاغل در صنایع می باشد.ایمنی به عنوان شاخصی در خصوص درجه نسبی فرار از خطر و همچنین بهداشت حرفه ای بعنوان مفاهیمی جهت ارزیابی میزان تماس شاغلین با آلاینده های مختلف و متعدد محیطهای كار از جمله موارد حائز اهمیتی هستند كه مدیران صنایع می بایست به آن توجه نمایند.بدیهی است شناسایی و كنترل خطرات برای بالا بردن سطح بهره وری در سایه دارا بودن محیطی بهداشتی ، ایمن و كارگران سالم است .

از آنجایی كه در مواقعی كنترل بخش مهمی از عوامل زیان آور شغلی (شامل عوامل شیمیایی ، فیزیكی ، مكانیكی و بیولوژیكی ) در منبع تولید و همچنین در مسیر انتقال عملی نبوده و یا بسیار مشكل می باشد ، تنها راه حل باقی مانده تجهیز پرسنل به وسایل حفاظت فردی مناسب و استاندارد می باشد.

وسایل حفاظت فردی شامل گستره وسیعی از لوازم ، وسایل و تجهیزات می باشد كه به منظور حفاظت قسمتهای مختلف بدن افراد از موهای سر گرفته تا كف پاها در برابر انواع خطرات احتمالی در محیط های كار طراحی ، ساخته و ارائه می شوند.

در فعالیتهای گوناگون ، وسایل حفاظت فردی بعنوان وسیله كنترلی و با یك پشتوانه برای كمك به رفع و نقص سایر روشهای كنترلی دردسترس كارگران وجود دارند كه چنانچه شرایط كار به نحوی تغییر كند كه خطرات ناگهانی ایجاد شوند كارگر بتواند از آنها كمك بگیرد.

و...

فهرست مطالب:

مقدمه

تعریف وسایل حفاظت فردی

كلاه ایمنیHead Protective

ماسك تنفسی Respirator Protective

گوشی ایمنی Ear Protective

عینك ایمنیEye Protection

دستكش ایمنیHand Protective

لباس كارBody Protective

كفش كار Foot Protective

كمربند ایمنی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 39 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پکیج مدلسازی اهرم در نرم افزار انسیس پاورپوینت بررسی اقلیم شهرستان بوشهر ، پروژه تنظیم شرایط محیطی پاورپوینت یقه سفید کیست پاورپوینت مجموعه های ورزشی (نمونه های خارجی) مبانی و پیشینه نظری لکنت زبان