👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت همه چیز درباره پله برقی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت همه چیز درباره پله برقی

پاورپوینت همه چیز درباره پله برقی شامل 44 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن

مشخصات فایل

تعداد صفحات

44

حجم

5/434 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت همه چیز درباره پله برقی

پاورپوینت همه چیز درباره پله برقی شامل 44 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه :

پله‌برقی‌ها بیشترین ظرفیت جابه‌جایی عمودی را در بین دستگاه‌ای مشابه نظیر آسانسور دارا می‌باشند. استفاده از این وسیله در امکن عمومی متروها، پایانه‌های مسافری، فروشگاه‌ها و مرکز تجاری مزیت‌های رقابتی و ارزش افزوده بسیاری را به دنبال دارد. در مرکز تجاری می‌توان هدایت جمعیت به سمت طبقات بالاتر یا پایین‌تر از همکف را در دو حالت با پله‌برقی و بدون پله‌برقی به راحتی مقایسه نمود.

.

فهرست :

مقدمه

عرض پله‌برقی

ظرفیت واقعی جابه‌جایی

شیب پله‌برقی

تعداد پله‌های افقی

روش‌های مختلف چیدمان

چیدمان پله‌برقی در چند طبقه به روش ضربدری

چیدمان پله‌برقی در چند طبقه به روش موازی

پاگرد جلوی پله‌برقی

اجزای اصلی پله‌برقی

سازه پله‌برقی (Truss)

گیربکس پله­برقی (Gear Type)

سیستم ترمز (Brake system)

پله (Step)

زنجیر پله (Step chain):

محرک دستگیره (Handrail Drive)

پله برقی‌های نیمه تجاری

پله برقی‌های غیرتجاری

.

عنوان: همه چیز درباره پله برقی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 44 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارت ارتباطی مدیران و رضایت شغلی پاورپوینت نقش گنبد در سازه های مذهبی پاورپوینت گسترش تئوری رفتار مصرف كننده مبانی نظری جوانان روستایی و اشتغال کشاورزی دانلود پاورپوینت نهادها و بانکهای اسلامی و ابزارهای متداول در این مؤسسات (فصل نهم کتاب بازارها، نهادها و ابزارهای مالی تألیف دکتر هیبتی و همکاران)