👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت عایقکاری رطوبتی ساختمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت عایقکاری رطوبتی ساختمان

پاورپوینت عایقکاری رطوبتی ساختمان در29 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

1231/297 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

عایقکاری رطوبتی ساختمان

یکی از مهم ترین مشکلاتی که در اکثر ساختمان‌ها دیده می‌شود، وجود نم و رطوبت است که باعث می‌شود به ساختمان خسارت‌های جبران ناپذیری وارد شود. از این رو باید عایقکاری رطوبتی ساختمان به نحو مناسب انجام شود. منظور از عایقکاری رطوبتی‌، پوشاندن سطح (ديوار، بام، كف و …) توسط یک یا چند لایه از مواد عایق است تا از نفوذ آب و رطوبت به درون آن جلوگیری شود.

البته روش‌های مختلفی برای عایق کردن ساختمان وجود دارد که متدوال‌ترین آنها در ایران عایق بندی توسط قیر و گونی است. اما با پیشرفت تکنولوژی عایق‌های پیش ساخته با نام تجاری ایزوگام مورد استفاده قرار گرفته است. به تازگی مهندسان در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌اند که می‌توان با رزین‌های اکریلاتی و استایرنی که محلول در آب هستند، عایق رطوبتی جدیدی را تولید کنند.‌‌ مواد مورد نیاز در این عایق، گونی و قیر است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه دلف هلند پاورپوینت طراحی کتابخانه منزل پاورپوینت شبکه های کامپیوتری(جلسه اول) پاورپوینت درب و ورودی (مقدمات طراحی معماری 1) پاورپوینت بررسی سیپورکس